BOOST JUPI 16"

BOOST JUPI 16"
Бренд: Alpina
Достапност: На залиха
7.500 ден

Достапни опции


* Димензија на Тркало:


Количина: Додади во кошничка
BOOST JUPPI 16"
Големина на тркало:  16"
Рам:  Челик  Juppi
Вилушка:  челик / rigid
Рачки за кочници:  челик / pvc Junior
Предна кочница:  В-Брејк
Задна кочница:  контра
Седло:  Juppi  Junior
Тркала:  16" челик
Гуми:  Pneumatic rubber
Дополнителна опрема:  Помошни тркала, Калници.

Ве интересира нешто повеќе за BOOST JUPI 16"?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...