ALPINA HELIUM FS DISC

ALPINA HELIUM FS DISC
Бренд: ALPINA 2018
Достапност: На залиха
13.900 ден

Достапни опции


* Димензија на Тркало:


Количина: Додади во кошничка
ALPINA HELIUM FS DISC
 • Големина на тркала / Број на брзини: 26''/18
 • Рам: HI TEN ЧЕЛИК
 • Вилушка: ZOOM АМОРТИЗЕР CH-381E 26"
 • Гарнитура: 1" НАВОЈ
 • Луле: ЧЕЛИК 22.2 / L 80mm / XL 100mm
 • Волан: ЧЕЛИК 620mm 15mm rise
 • Грипови: TPR 125mm
 • Кол за седло: ЧЕЛИК 25.4x300mm
 • Седло: FERRO MTB
 • Обрачи: BERETTA 26" DISC ALU ДУПЛО ЅИДНИ 36H
 • Предна главина: ЧЕЛИК DISK 36H СО ЛЕПТИР
 • Задна главина: ЧЕЛИК DISK 36H
 • Рачки за кочници: PVC-ALU
 • Кочници: C.STAR DISK МЕХАНИЧКИ
 • Преден менувач: POWER
 • Заден мениувач: SHIMANO RD-TY21 GS
 • Рачки за менувачи: SHIMANO SL-TX30-6 THUMB SHIFTER PLUS
 • Забчаник: 6 БРЗИНИ 14-28T INDEX
 • Ланец: KMC Z-50
 • Средна осовина: СЕМИ ПАТРОН / 5 ДЕЛА
 • Пренос: ЧЕЛИК 48x38x28T 170mm
 • Педали: MTB PVC
 • Подпирач: ЧЕЛИК
 • Гуми: PONELY 26x2,1

Ве интересира нешто повеќе за ALPINA HELIUM FS DISC?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...