BOOSTER PLASMA 200

BOOSTER PLASMA 200
Бренд: BOOSTER 2018/19
Достапност: На залиха
8.500 ден

Достапни опции


* Димензија на Тркало:


Количина: Додади во кошничка
BOOSTER PLASMA 200
 • Големина на тркала / Број на брзини: 20"/6
 • Рам: HI TEN ЧЕЛИК
 • Вилушка: HI-TEN ЧЕЛИК ФИКСНА 20"
 • Гарнитура: 1" НАВОЈ
 • Луле: ЧЕЛИК 22.2/60mm
 • Волан: ЧЕЛИК 540mm 15mm rise
 • Грипови: TPR 75/90mm
 • Кол за седло: ЧЕЛИК 28.6x250mm
 • Седло: FERRO JUNIOR 20"
 • Обрачи: BERETTA 20" ALU 28H
 • Главини: ЧЕЛИК 28H
 • Рачки за кочници: PVC
 • Кочници: V-BRAKE PVC
 • Заден менувач: POWER 6 БРЗИНИ INDEX
 • Рачки за менувачи: POWER GRIP-SHIFT INDEX
 • Забчаник: 6 БРЗИНИ 14-28T INDEX
 • Ланец: 6 БРЗИНИ INDEX
 • Средна осовина: СЕМИ ПАТРОН / 5 ДЕЛА
 • Пренос: ЧЕЛИК 36T 140mm
 • Педали: ДЕТСКИ PVC (9/16" НАВОЈ)
 • Подпирач: ЧЕЛИК
 • Гуми: PONELY 20x2.10

Ве интересира нешто повеќе за BOOSTER PLASMA 200?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...