POLAR ESKIMO 20"

POLAR ESKIMO 20"
Бренд: Polar
Достапност: На залиха
9.500 ден

Достапни опции


* Димензија на Тркало:


Количина: Додади во кошничка
POLAR ESKIMO
 • Големина на тркало/Број на брзини: 20"/1
 • Рам: HI-TEN ЧЕЛИК
 • Вилушка: HI-TEN ЧЕЛИК
 • Гарнитура: 1-1/8" НАВОЈ, OVERSIZE
 • Луле: PROMAX, ЧЕЛИК 60/25,4 OVERSIZE
 • Волан: PROMAX, ЧЕЛИК 20/500mm
 • Грипови: HERMANS
 • Кол за седло: ЧЕЛИК 28.6x250mm
 • Седло: SELLE BASSANO BIKE GP 20"
 • Обрачи: BERETTA 20" ALU 28H
 • Предна главина: ЧЕЛИК 28H
 • Задна главина: ЧЕЛИК КОНТРА 28H
 • Рачки за кочници: PROMAX PVC-ALU
 • Кочници: PROMAX ALU V КОЧНИЦИ
 • Ланец: KMC Z-410
 • Средна осовина: ЧЕЛИК / 5 ДЕЛОВИ
 • Погон: ЧЕЛИК 36T 152mm
 • Педали: PVC (9/16" НАВОЈ)
 • Подпирач: ЧЕЛИК
 • Гуми: KENDA 20x2.0

Ве интересира нешто повеќе за POLAR ESKIMO 20"?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...