SHIMANO RD-6800 11SP ULTEGRA

-37% SHIMANO RD-6800 11SP ULTEGRA
Бренд: SHIMANO PREORDER
Достапност: По Нарачка
7.490 ден 4.690 ден
Количина: Додади во кошничка

Ве интересира нешто повеќе за SHIMANO RD-6800 11SP ULTEGRA?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...