SHIMANO RD-5800 11SP 105

-36% SHIMANO RD-5800 11SP 105
Бренд: SHIMANO PREORDER
Достапност: По Нарачка
4.390 ден 2.790 ден
Количина: Додади во кошничка

Ве интересира нешто повеќе за SHIMANO RD-5800 11SP 105?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...