SHIMANO ST-6800 ULTEGRA 2X11

-38% SHIMANO ST-6800 ULTEGRA 2X11
Бренд: SHIMANO PREORDER
Достапност: По Нарачка
28.790 ден 17.990 ден
Количина: Додади во кошничка

Ве интересира нешто повеќе за SHIMANO ST-6800 ULTEGRA 2X11?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...