SHIMANO ST-5800 105 2X11

-38% SHIMANO ST-5800 105 2X11
Бренд: SHIMANO PREORDER
Достапност: По Нарачка
19.690 ден 12.290 ден
Количина: Додади во кошничка

Ве интересира нешто повеќе за SHIMANO ST-5800 105 2X11?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...