SHIMANO FD-6800 ULTEGRA

-37% SHIMANO FD-6800 ULTEGRA
Бренд: SHIMANO PREORDER
Достапност: По Нарачка
3.490 ден 2.190 ден
Количина: Додади во кошничка

Ве интересира нешто повеќе за SHIMANO FD-6800 ULTEGRA?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...