SHIMANO FC-R9100 11SP DURA ACE

-38% SHIMANO FC-R9100 11SP DURA ACE
Бренд: SHIMANO PREORDER
Достапност: Нема на Залиха
47.190 ден 29.490 ден
Количина: Додади во кошничка
34-50T
39-53T

Ве интересира нешто повеќе за SHIMANO FC-R9100 11SP DURA ACE?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...