SHIMANO CS-6700 10SP ROAD ULTEGRA

-37% SHIMANO CS-6700 10SP ROAD ULTEGRA
Бренд: SHIMANO PREORDER
Достапност: По Нарачка
5.890 ден 3.690 ден
Количина: Додади во кошничка

Ве интересира нешто повеќе за SHIMANO CS-6700 10SP ROAD ULTEGRA?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...