SHIMANO SM-RT66 180MM 6-BOLT

SHIMANO SM-RT66 180MM 6-BOLT
Бренд: SHIMANO
Достапност: Нема на Залиха
2.150 ден
Количина: Додади во кошничка
180MM
6-BOLT

Ве интересира нешто повеќе за SHIMANO SM-RT66 180MM 6-BOLT?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...