SHIMANO SM-RT66 160MM 6-BOLT

SHIMANO SM-RT66 160MM 6-BOLT
Бренд: SHIMANO
Достапност: Нема на Залиха
1.750 ден
Количина: Додади во кошничка
160MM
6-BOLT

Ве интересира нешто повеќе за SHIMANO SM-RT66 160MM 6-BOLT?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...