SHIMANO SM-RT56 6-BOLT

SHIMANO SM-RT56 6-BOLT
Бренд: SHIMANO
Достапност: На залиха
1.290 ден
Количина: Додади во кошничка
160MM
180MM
6-BOLT

Ве интересира нешто повеќе за SHIMANO SM-RT56 6-BOLT?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...