SHIMANO SL-RS36 3X6

SHIMANO SL-RS36 3X6
Бренд: SHIMANO
Достапност: На залиха
990 ден
Количина: Додади во кошничка

Ве интересира нешто повеќе за SHIMANO SL-RS36 3X6?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...