SHIMANO FH-TX505 8-9-10SP CL

SHIMANO FH-TX505 8-9-10SP CL
Бренд: SHIMANO
Достапност: На залиха
1.990 ден
Количина: Додади во кошничка
SHIMANO FH-TX505 32/36H
CENTER LOCK
8-9-10 SPEED

Ве интересира нешто повеќе за SHIMANO FH-TX505 8-9-10SP CL?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...