SHIMANO FC-TY301 48-38-28

-32% SHIMANO FC-TY301 48-38-28
Бренд: SHIMANO
Достапност: На залиха
1.690 ден 1.150 ден
Количина: Додади во кошничка
Големина на запчаници 48-38-28   170мм

Ве интересира нешто повеќе за SHIMANO FC-TY301 48-38-28?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...