SHIMANO CS-HG300 11-34T

SHIMANO CS-HG300 11-34T
Бренд: SHIMANO
Достапност: На залиха
1.790 ден
Количина: Додади во кошничка

Ве интересира нешто повеќе за SHIMANO CS-HG300 11-34T?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...