SHIMANO CS-HG200-7/8

SHIMANO CS-HG200-7/8
Бренд: SHIMANO
Достапност: На залиха
990 ден
Количина: Додади во кошничка
11-28T
11-32T

Ве интересира нешто повеќе за SHIMANO CS-HG200-7/8?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...