SHIMANO CN-HG95 10SP

-14% SHIMANO CN-HG95 10SP
Бренд: SHIMANO
Достапност: На залиха
2.100 ден 1.800 ден
Количина: Додади во кошничка

Ве интересира нешто повеќе за SHIMANO CN-HG95 10SP?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...