POLAR TSUNAMI 29 2018

-10% POLAR TSUNAMI 29 2018
Бренд: POLAR 2018
Достапност: На залиха
36.900 ден 33.210 ден
Количина: Додади во кошничка
POLAR TSUNAMI 29"
 
Големина на тркало/број на брзини: 29''/27
Рам: ALUMINUM
Амортизер: SUNTOUR XCM-HLO 29", SA ZAKLJUČAVANJEM
Гарнитура: A-HEAD INTEGRISAN 1-1/8"
Стем: ZOOM, ALU A-HEAD
Волан: ZOOM, ALU RIZER 20/660mm BUTTED
Грипови: HERMANS, KRATON
Кол за седиште: PROMAX, ALU 30,4x300mm
Седиште: SELLE BASSANO
Обрачи: RODI EXCALIBUR XC 29" SE, 32H
Предна главина: SHIMANO ACERA HB-M3050 32H
Задна главина: SHIMANO ACERA FH-M3050 32H
Кочници: SHIMANO BL-M315 HIDRAULIČNE
Преден менувач: SHIMANO ACERA FD-M3000
Заден менувач: SHIMANO ALIVIO RD-M4000 SGS
Шалтери: SHIMANO ACERA SL-M3000 3x9
Забчаник: SHIMANO CS-HG200-9 11-32T
Ланец: SHIMANO CN-HG53
Средна осовина: SHIMANO PATRONA BB-UN26 B 113mm
Погон: SHIMANO ACERA FC-M3000 40x30x22T 175mm
Гуми: PONELY 29x2.10

Ве интересира нешто повеќе за POLAR TSUNAMI 29 2018?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...