POLAR MIRAGE PRO 29"

POLAR MIRAGE PRO 29"
Бренд: POLAR
Достапност: На залиха
35.900 ден

Достапни опции


* Димензија на Тркало:


* Димензија на Рам:Количина: Додади во кошничка
 • POLAR MIRAGE PRO 29"
 • ГОЛЕМИНА НА ТРКАЛО /БРОЈ НА БРЗИНИ: 29'' / 24
 • РАМКА: ALUMINUM
 • СУСПЕНЗИЈА : SUNTOUR XCT-HLO-DS 29", 100mm, СО ЛОК
 • ГАРНИТУРА: 1-1/8" A-HEAD СЕМИ ИНТЕГРИРАН
 • СТЕМ: ALU A-HEAD OS 31.8mm
 • ВОЛАН: ALU 670mm OS 31.8mm 15mm rise
 • ГРИП: TPR 130mm
 • КОЛ ЗА СЕДЛО: ALU 30.4x350mm
 • СЕДЛО: P:LAB MTB
 • ФЕЛНИ : BERETTA 29" DISC ALU DUPLI ZID 32H
 • ГЛАВИНИ: SHIMANO FH-TX5058 32H
 • КОЧНИЦИ: SHIMANO BL/BR-MT200 HIDRAULIČNE
 • ПРЕДЕН МЕНУВАЧ: SHIMANO ALTUS FD-M313
 • ЗАДЕН МЕНУВАЧ: SHIMANO ALIVIO RD-M4000-SGS
 • ШАЛТЕРИ: SHIMANO ALTUS SL-M315 3x8 RAPID FIRE PLUS
 • КАСЕТА: SHIMANO CS-HG31-8 11-32T
 • ЛАНЕЦ: KMC Z8.1
 • СРЕДНА ОСОВИНА: SHIMANO КАСЕТА BB-UN100
 • ПРЕНОС: SHIMANO FC-TY501 42x34x24T 170mm
 • ПЕДАЛИ: MTB ПВЦ
 • ГУМИ:  29x2.10
 • BIKE  MARKET  го задржува правото на промена на спецификација и цена  без предходна најава

Ве интересира нешто повеќе за POLAR MIRAGE PRO 29"?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...