POLAR MIRAGE COMP 29 2018

POLAR MIRAGE COMP 29 2018
Бренд: POLAR 2018/19
Достапност: Нема на Залиха
22.900 ден
Количина: Додади во кошничка
POLAR MIRAGE COMP 29"

Големина на тркало/број на брзини: 29''/21
Рам: ALUMINUM
Амортизер: SUNTOUR M3030 29"
Гарнитура: A-HEAD INTEGRISAN 1-1/8"
Луле: ZOOM, ALU A-HEAD
Волан: ZOOM, ALU RIZER 18/620mm
Грипови: HERMANS, KRATON
Кол за седиште: PROMAX, ALU 30,4x300mm
Седиште: VADER
Обрачи: RODI AIRLINE 29" 36H
Главини: KT ALU 36H SA EKSCENTROM
Рачкиза брзини/кочници: SHIMANO STI ST-EF510
Кочници: PROMAX V-ALU
Преден менувач: SHIMANO FD-TY500
Заден менувач: SHIMANO ALTUS RD-M310 SGS
Забчаник: SHIMANO MF-TZ21 14-28
Ланец: KMC Z-50
Средна осовина: THUN PATRONA
Погон: ČELIK 42x34x24T 170mm
Гуми: PONELY 29x2.10

Ве интересира нешто повеќе за POLAR MIRAGE COMP 29 2018?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...