POLAR BLIZZARD MEN FS 2018

-10% POLAR BLIZZARD MEN FS 2018
Бренд: POLAR 2018
Достапност: На залиха
17.900 ден 16.110 ден
Количина: Додади во кошничка
POLAR BLIZZARD FS

Големина на тркало/број на брзини: 26''/21
Рам: ALUMINUM 6061
Амортизер: ZOOM AMORTIZER 327E 26"
Гарнитура: 1-1/8" NAVOJ, OVERSIZE
Стем: PROMAX, ČELIK 100/25,4 OVERSIZE
Волан: PROMAX, ČELIK 20/600mm
Грипови: HERMANS
Кол за седиште: ALU 27,2x350mm
Седиште: VADER
Обрачи: BERETTA 26" ALU DUPLI ZID 36H
Главини: KT ALU 36H со ексцентар
Рачки за менувачи: SHIMANO SL-TX30
Кочници: PROMAX V-ALU
Преден менувач: SHIMANO FD-TY300
Заден менувач: SHIMANO RD-TY300
Забчаник: SHIMANO MF-TZ21 14-28
Ланец: KMC Z-50
Средна осовина: THUN PATRONA
Погон: ČELIK 42x34x24T 170mm
Педали: MTB PVC
Подпирач: ALU PODESIVA
Гуми: PONELY

Ве интересира нешто повеќе за POLAR BLIZZARD MEN FS 2018?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...