POLAR MIRAGE COMP 29'

POLAR MIRAGE COMP 29'
Бренд: Polar
Достапност: Нема на Залиха
22.500 ден

Достапни опции


* Димензија на Тркало:


Количина: Додади во кошничка

   
POLAR MIRAGE COMP 29"
    Големина на рам:  L (48cm) / XL (53cm)
    Големина на тркало / Број на брзини: 29''/21
    Рам: 6061 ALUMINUM HYDROFORMED
    Вилушка: SUNTOUR M3030 29'
    Гарнитура: A-HEAD интегрирана 1-1/8"
    Стем: ZOOM, ALU A-HEAD, M-L 90mm / XL 105mm
    Волан: ZOOM, ALU RIZER 18/620mm
    Грипови: HERMANS, KRATON
    Кол за седло: PROMAX, ALU 27,2x350mm
    Седло: VELO VL-2073
    Обрачи: RODI AIRLINE 29" 36H
    Предна главина: ALU 36H
    Задна главина: ALU 36H
    Рачки за менувачи/кочници: STI ST-EF51-7
    Кочници: PROMAX V-ALU
    Преден менувач: SHIMANO FD-M190A-6
    Заден менувач: SHIMANO ALTUS RD-M310 SGS
    Забчаник: SHIMANO MF-TZ21 14-28
    Ланец: KMC Z-50
    Средна осовина: THUN PATRONA
    Пренос: SUNTOUR XR 42x32x22 175mm
    Педали: MTB ALU
    Гуми: KENDA 29x2.10 30 TPI

Ве интересира нешто повеќе за POLAR MIRAGE COMP 29'?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...