ALPINA FAST 18"

ALPINA FAST 18"
Бренд: Alpina
Достапност: На залиха
7.500 ден
Количина: Додади во кошничка
  • Рам: Челичен
  • Вилушка: Челична/ Фиксна
  • Рачки за кочници: Челична/ ПВЦ
  • Кочница предна: В-Брејк
  • Кочница задна: Контра
  • Седиште: Fast Junior
  • Тркала: 16" челични
  • Гуми: Pneumatic rubber
  • Помошни тркала, калници

Ве интересира нешто повеќе за ALPINA FAST 18"?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...