Continental Conti Tube 700x18/25 FV

Continental Conti Tube 700x18/25 FV
Бренд: Continental
Достапност: Нема на Залиха
350 ден
Количина: Додади во кошничка
Димензии

700x18/25C FV 60mm

Ве интересира нешто повеќе за Continental Conti Tube 700x18/25 FV?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...