Continental Conti Tube 27.5 AV

Continental Conti Tube 27.5 AV
Бренд: Continental
Достапност: Нема на Залиха
350 ден
Количина: Додади во кошничка
Димензии

27.5х1.75-2.5 AV

Ве интересира нешто повеќе за Continental Conti Tube 27.5 AV?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...