Continental Conti Tube 26 AV

Continental Conti Tube 26 AV
Бренд: Continental
Достапност: Нема на Залиха
350 ден
Количина: Додади во кошничка
Димензии

26х1,75-2,5  АВ

Ве интересира нешто повеќе за Continental Conti Tube 26 AV?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...