ALPINA BLIZZARD MEN FS

ALPINA BLIZZARD MEN FS
Бренд: Alpina
Достапност: На залиха
17.500 ден

Достапни опции


* Димензија на Тркало:


* Димензија на Рам:


Количина: Додади во кошничка
Големина на тркала: 26''
Број на брзини: 21
Рам: 6061 ALUMINUM    
Вилушка: MODE Амортизер MD-711X 26"
Гарнитура: A-HEAD 1-1/8"
Луле: ZOOM, Челик A-HEAD, M 80mm / L-XL 100mm
Волан: ZOOM, ALU RIZER 18/620mm
Грипови: HERMANS, KRATON
Кол за седло: ALU 27,2x350mm
Седло: SELLE BASSANO PIPER
Обрачи: BERETTA 26" ALU дуплоѕидни 36H
Предна главина: ALU 36H
Задна главина: ALU 36H
Рачки за кочници: PROMAX MTB PVC-ALU
Кочници: PROMAX V-BRAKE ALU
Преден менувач: SHIMANO FD-TY10
Заден менувач: SHIMANO RD-TY21    
Рачки за менувачи: SHIMANO SL-RS35-7
Забчаник: SHIMANO MF-TZ21-7 14-28
Ланец: KMC Z-50
Средна осовина: THUN ПАТРОН
Пренос: ЧЕЛИК 42x34x22 170mm
Педали: MTB PVC
Подпирач: ALU
Гуми: DSI 26x2,0

Ве интересира нешто повеќе за ALPINA BLIZZARD MEN FS?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...