ALPINA MONTANA

ALPINA MONTANA
Бренд: Alpina
Достапност: На залиха
12.900 ден

Достапни опции


* Димензија на Тркало:


* Димензија на Рам:Количина: Додади во кошничка
Големина на тркало 26''
Број на брзини: 21
Рам: HI TEN Челик
Вилушка: MODE Амортизер MD-711X 26"
А-Хед: 1-1/8" Навој, OVERSIZE
Држач за волан: PROMAX, Челик 90/25,4 OVERSIZE
Волан: ZOOM, Челик 20/580mm
Грипови: HERMANS
Кол за седло: Челик 25,4x300mm
Седло: GRAND STAR
Обрачи: BERETTA 26" ALU Дупло ѕидни 36H
Предна и задна главина: 36Х Челична
Рачки за менувачи/кочници: SHIMANO STI ST-EF41-7
Кочници: PROMAX ALU V-BRAKE
Преден менувач: SHIMANO FD-TZ31
Заден менувач: SHIMANO RD-TY21
Заден забчаник: SHIMANO MF-TZ21 14-28
Ланец: KMC Z-50
Средна осовина: Челик / 5 дела
Погон: Челик 48x38x28 170mm
Педали: MTB PVC
Подпирач: Челик
Гуми: DSI 26 x 2.00

Ве интересира нешто повеќе за ALPINA MONTANA?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...