Polar Apache

Polar Apache
Бренд: POLAR 2018/19
Достапност: На залиха
15.900 ден

Достапни опции


* Димензија на Тркало:

Количина: Додади во кошничка

    POLAR APACHE
    Големина на рам:  M (44cm) / L (48cm) / XL (52cm)
    Големина на тркала / Број на брзини: 26"/21
    Рам: HI-TEN Челик
    Вилушка: HI-TEN челик фиксна  26"
    Хедсет: A-HEAD 1-1/8"
    Стем: ZOOM, Челик A-HEAD, M-L 80mm / XL 110mm
    Волан: ZOOM, Челик 20/580mm
    Грипови: HERMANS, KRATON
    Кол за седло: Челик 28.6x300mm
    Седло: SELLE BASSANO PIPER
    Обрачи: BERETTA 26" ALU дуплоѕидни 36H
    Предна главина: ALU 36H
    Задна главина: ALU 36H
    рачки за менувачи/кочници: SHIMANO ST-EF51-L 3x7
    Предна кочница: PROMAX V-ALU
    Задна кочница: PROMAX V-ALU
    Преден менувач: SHIMANO FD-TX51
    Заден менувач: SHIMANO RD-TX55
    Забчаник: SHIMANO MF-TZ21-7 14-28
    Ланец: KMC Z-50
    Средна осовина: THUN патрон
    Пренос: Челик 48x38x28 170mm
    Педали: MTB PVC
    Подпирач: ALU 
    Гуми: PONELY 26x2.10

Ве интересира нешто повеќе за Polar Apache?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...