SHIMANO FC-M171

-32% SHIMANO FC-M171
Бренд: SHIMANO
Достапност: На залиха
1.990 ден 1.350 ден
Количина: Додади во кошничка
Шимано Турнеи запчаник за  6-7-8 брзински задни запчаници
Големина на запчаници 42-34-24   175мм
Штитник од ланец
Боја Сива

Ве интересира нешто повеќе за SHIMANO FC-M171?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...