ALPINA BLIZZARD LADY

ALPINA BLIZZARD LADY
Бренд: Alpina
Достапност: Нема на Залиха
16.500 ден

Достапни опции


* Димензија на Тркало:

* Димензија на Рам:

Количина: Додади во кошничка
ALPINA BLIZZARD
    Големина на тркала / Број на брзини: 26''/21
    Рам: 6061 ALUMINUM
    Вилушка: HI-TEN Челик фиксна 26"
    Гарнитура: A-HEAD 1-1/8"
    Луле: ZOOM, Челик A-HEAD 80mm
    Волан: ZOOM, ALU RIZER 18/620mm
    Грипови: HERMANS, KRATON
    Кол за седло: ALU 27,2x350mm
    Седло: SELLE BASSANO pipeR
    Обрачи: BERETTA 26" ALU дуплоѕидни 36H
    Предна главина: ALU 36H
    Задна главина: ALU 36H
    Рачки за кочници: PROMAX MTB PVC-ALU
    Кочници: PROMAX V-ALU
    Преден менувач: SHIMANO FD-TY10
    Заден менувач: SHIMANO RD-TY21
    Рачки за менувачи: SHIMANO SL-TX30-7
    Забчаник: SHIMANO MF-TZ21-7 14-28
    Ланец: KMC Z-50
    Средна осовина: THUN PATRONA
    Пренос: CELIK 42x34x22 170mm
    Педали: MTB PVC
    Подпирач: ALU 
    Гуми: DSI 26x2,0

Ве интересира нешто повеќе за ALPINA BLIZZARD LADY?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...