BARADINE DS38 ЗА BB5 I PROMAX

BARADINE DS38 ЗА BB5 I PROMAX
Бренд: PLANETBIKE
Достапност: На залиха
550 ден
Количина: Додади во кошничка
  -ОРГАНСКИ  СОСТАВ

- КОМПАТИБИЛНИ  СО AVID BB5  I PROMAX

Ве интересира нешто повеќе за BARADINE DS38 ЗА BB5 I PROMAX ?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...