POLAR GLIDER MAN

POLAR GLIDER MAN
Бренд: POLAR
Достапност: На залиха
18.900 ден

Достапни опции


* Димензија на Тркало:


Количина: Додади во кошничка
POLAR GLIDER MAN
Големина на рамка:  L (48cm) / XL (52cm)
Големина на тркала / број бризни: 28"/21
Рамка состав: 6061 ALUMINUM
Виљушка: HI-TEN steel 28"
Гарнитура: A-HEAD 1-1/8"
Стем : ZOOM, ČELIK A-HEAD, L 80mm / XL 100mm
Волан: ZOOM, ALU 18/620mm
Грипови: VELO
Кол за седло: ALU 27.2x350mm
Седиште: VELO VL-3126
Обрачи: BERETTA 28" ALU DUPLI ZID 36H
Предна главина: ALU 36H Со патент
Задна Главина: ALU 36H Со патент
Шалтери рачки за менување брзини: SHIMANO STI ST-EF41-7
Кочници: PROMAX V-ALU
Преден менувач: SHIMANO FD-TX51
Заден менувач: SHIMANO RD-TX35
Заден Запчаник: SHIMANO MF-TZ21-7 14-28
Ланец: KMC Z-50
Средна осовина: касета THUN
Преден запчаник: ČELIK 48x38x28 170mm
педали: MTB PVC
потпирач: ALU
ГУМИ : PONELY 700x38C

Ве интересира нешто повеќе за POLAR GLIDER MAN?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...