SHIMANO FD-M610/615 ПРЕДЕН МЕНУВАЧ

SHIMANO FD-M610/615 ПРЕДЕН МЕНУВАЧ
Бренд: SHIMANO
Достапност: На залиха
1.510 ден
Количина: Додади во кошничка
SHIMANO DEORE FD-M610/615
34.9  TOP SWING

Ве интересира нешто повеќе за SHIMANO FD-M610/615 ПРЕДЕН МЕНУВАЧ?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...