POLAR MADISON LADY

POLAR MADISON LADY
Бренд: POLAR 2018/19
Достапност: На залиха
14.900 ден

Достапни опции


* Димензија на Рам:


* Димензија на Тркало:


Количина: Додади во кошничка
POLAR MADISON LADY
Големина на рамка:  18,5" (47cm)
Големина на тркало / број на брзини: 28"/18
Рам: HI TEN ЧЕЛИК
Вилушка: HI-TEN ЧЕЛИК 28"
Седиште: SELLE BASSANO VOLARE LADY
Лула: PROMAX, Челик 80/25,4 OVERSIZE
Волан: PROMAX, Челик 20/580mm
Грипови: HERMANS
Кол за седло: Челик 28.6x250mm
Обрачи: BERETTA 28" ALU дуплоѕидни 36H
Главини: Челик 36H
Рачки за кочници: PROMAX PVC-ALU
Кочници: PROMAX V-ALU
Преден менувач: SHIMANO FD-TZ31
Заден менувач: SHIMANO RD-TY21
Шалтери: SHIMANO SL-TX50 3x6
Забчаник: SHIMANO MF-TZ20 14-28
Ланец: KMC Z-50
Средна осовина: THUN PATRONA
Пренос: Челик 48x38x28 170mm
Гуми: PONELY 700x38C

Ве интересира нешто повеќе за POLAR MADISON LADY?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...