POLAR FORESTER COMP MEN

POLAR FORESTER COMP MEN
Бренд: POLAR 2018/19
Достапност: На залиха
22.900 ден

Достапни опции


* Димензија на Тркало:


* Димензија на Рам:Количина: Додади во кошничка
Големина на рам: L (50cm) / XL (53cm)
Големина на тркала / Број на брзини: 28"/21
Рам: 6061 ALUMINUM HYDROFORMED
Вилушка: SUNTOUR SF13-NEX 700C, 63mm
Гарнитура: A-HEAD интегрирана 1-1/8"
Стем: ZOOM, A-HEAD АЛУ подесив 105mm
Волан: ZOOM, ALU 18/620mm
Грипови: VELO
Кол за седло: АЛУ 27.2x350mm
Седло: VELO VL-3126
Обрачи: BERETTA 28" АЛУ дуплоѕидни 36H
Главини: ALU 36H
Рачки за менувачи/кочници: SHIMANO STI ST-EF51-7
Кочници: PROMAX АЛУ
Преден менувач: SHIMANO FD-TX50
Заден менувач: SHIMANO RD-TX35
Забчаник: SHIMANO MF-TZ21-7 14-28
Ланец: KMC Z-50
Средна осовина: THUN патрон
Пренос: SUNTOUR XCC-T202 44x32x22 175mm
Педали: MTB ПВЦ
Гуми: PONELY 700x38C

Ве интересира нешто повеќе за POLAR FORESTER COMP MEN?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...