KENDA KOYOTE 26" предна надворешна

KENDA KOYOTE 26" предна надворешна
Бренд: KENDA
Достапност: На залиха
690 ден

Достапни опции


* Димензија на Тркало:


Количина: Додади во кошничка
Димензија: 26 x 2.1

Ве интересира нешто повеќе за KENDA KOYOTE 26" предна надворешна?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...