KENDA вн. гума 700c АВ

KENDA вн. гума 700c АВ
Бренд: KENDA
Достапност: На залиха
250 ден

Достапни опции


* Димензија на Тркало:

Количина: Додади во кошничка
Димензија: 700x28-47c  АВ

Ве интересира нешто повеќе за KENDA вн. гума 700c АВ?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:




Loading...
Loading...
Loading...