SHIMANO FH-M475 8-9-10SP 6-BOLT

SHIMANO FH-M475 8-9-10SP 6-BOLT
Бренд: SHIMANO
Достапност: На залиха
2.390 ден
Количина: Додади во кошничка
SHIMANO FH-M475 32/36H
6 BOLT
8-9-10 SPEED

Ве интересира нешто повеќе за SHIMANO FH-M475 8-9-10SP 6-BOLT?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...