SHIMANO HB-M435 PREDNA GLAVINA

SHIMANO HB-M435 PREDNA GLAVINA
Бренд: SHIMANO
Достапност: На залиха
1.290 ден
Количина: Додади во кошничка
 GLAVINA SHIMANO
SHIMANO HB-M435 32/36H CENTERLOCK

Ве интересира нешто повеќе за SHIMANO HB-M435 PREDNA GLAVINA?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...