Shimano adapter za disk

Shimano adapter za disk
Бренд: SHIMANO
Достапност: Нема на Залиха
450 ден
Количина: Додади во кошничка
преден адаптер за диск  180мм постмоунт

Ве интересира нешто повеќе за Shimano adapter za disk ?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...