SHIMANO B01S PADS

SHIMANO B01S PADS
Бренд: SHIMANO
Достапност: На залиха
650 ден
Количина: Додади во кошничка
Shimano BR-M416/M415/M465/M475/M525/C501 - B01S Shimano resin brake pads

Pair of genuine Shimano replacement pads
Steel back plate with resin braking compound

Will fit; BR-M575, BR-M525, BR-M495, BR-M486, BR-M485, BR-M475, BR-M465, BR-M445, BR-M447, BR-M416-A, BR-M416, BR-M415, BR-M375, BR-T615

Ве интересира нешто повеќе за SHIMANO B01S PADS?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...