SHIMANO FC-M361 OCTALINK

SHIMANO FC-M361 OCTALINK
Бренд: SHIMANO
Достапност: На залиха
2.490 ден
Количина: Додади во кошничка
ЗА 7-/8- БРЗИНИ   HG ЛАНЦИ
· Звезди 42-32-22 запци (метални)·
·Курбла материјал  Алуминиум

· Тежина 930 g

Ве интересира нешто повеќе за SHIMANO FC-M361 OCTALINK?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...