ALPINA FIREBALL 16"

ALPINA FIREBALL 16"
Бренд: Alpina
Достапност: На залиха
7.500 ден

Достапни опции


* Димензија на Тркало:


Количина: Додади во кошничка
Големина на тркало: 16"
Рам: Челик
Вилушка: Челик
Рачка за кочница: Челик / ПВЦ
Предна кочница: М-систем
Задна кочница: контра
Тркала: Челик
Помошни тркала: Челик / ПВЦ

Ве интересира нешто повеќе за ALPINA FIREBALL 16"?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...