POLAR SONIC 20" 2022

POLAR SONIC 20" 2022
Бренд: POLAR
Достапност: На залиха
13.900 ден

Достапни опции


* Димензија на Тркало:


Количина: Додади во кошничка
Големина на тркало / Број на брзини: 20"/6
Рам: HI TEN челик
Вилушка: HI TEN челик фиксна 20"
Гарнитура: 1-1/8" навој, OVERSIZE
Луле: PROMAX, челик 60/25,4 OVERSIZE
Волан: PROMAX, челик 20/500mm
Грипови: TPR
Кол за седло: челик 28.6x250mm
Село: P LAB JUNIOR
Обрачи: BERETTA 20" ALU 28H
Главини: Челик 28H
Рачки за кочници: PROMAX PVC-ALU
Кочници: PROMAX V-ALU
Заден менувач: SHIMANO RD-TY21
рачки за менувачи: SHIMANO SL-RS36-6
Забчаник: 6 BRZINI 14-28 INDEX
Пренос: Челик 36 T 152mm
Педали: PVC
Подпирач: Челик
Гуми: PONELY 20x2.0

BIKE MARKET го задржува правото да ги менува спецификациите без претходно известување.

Ве интересира нешто повеќе за POLAR SONIC 20" 2022?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...