SCOTT ASPECT 970 STELAR BLUE 2022

SCOTT ASPECT 970 STELAR BLUE 2022
Бренд: SCOTT 2022
Достапност: На залиха
40.900 ден

Достапни опции


* Димензија на Тркало:


Количина: Додади во кошничка

SCOTT Aspect 970 е планински велосипед дизајниран да биде лесен ефикасен и со фер цена

 • РАМКА

 • Aspect 900 / Alloy 6061 Custom Butted Tubing
  BSA73 / Internal Cable Routing / replaceable hanger

 • СУСПЕНЗИЈА

 • Suntour XCE28
  100mm travel

 • ЗАДЕН МЕНУВАЧ

 • Shimano Tourney RD-TY300
  16 Speed

 • ПРЕДЕН МЕНУВАЧ

 • MicroShift FD-M20 / 31.8mm

 • ШАЛТЕРИ

 • Shimano ST-EF-41-L / 7R
  EZ-fire plus w/gear indicator

 • ПРЕНОС

 • Prowheel TA-CQ01
  42x34x24 w/CG

 • ОСОВИНА СРЕДНА

 • Feimin FP.B902
  BB73 / square taper

 • ЛАНЕЦ

 • KMC Z7

 • КАСЕТА

 • Sunrace CSM40 7AV / 11-34T

 • КОЧНИЦИ

 • Tektro SCM-02 Mech. Disc

 • РОТОРИ

 • Tektro / 6 bolt / F&R 160mm

 • ВОЛАН

 • HL MTB-AL-312BT / 720mm / black / 12mm rise
  Sncros Pro Grip

 • СТЕМ

 • TDS-C301-8FOV / 10° / 31.8 / Black

 • КОЛ ЗА СЕДЛО

 • HL SP C207
  31.6mm / 350mm / Black

 • СЕДЛО

 • Syncros 3.0

 • ГАРНИТУРА

 • Syncros OE Press Fit / 1 1/8"
  OD 50mm / ID 44mm
   

 • ПР.ГЛАВИНА

 • Formula DC-19 FQR Disc

 • ЗАДНА ГЛАВИНА

 • Formula DC-27A 7s RQR Disc

 • ЖИЦИ

  Stainless Black 14G

 • ФЕЛНИ

 • Syncros X-20 Disc
  32H / black

 • ГУМИ

 • Kenda Booster
  2.4" / 30TPI

 • ПЕДАЛИ

 • Feimin FP-803

 • ТЕЖИНА НА ВЕЛОСИПЕД ВО KG

 • 14.85 КГ.

 • BIKE MARKET го задржува правото за промена на спецификација без предходна најава

Ве интересира нешто повеќе за SCOTT ASPECT 970 STELAR BLUE 2022?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...