POLAR PRACTIC 20

POLAR PRACTIC 20
Бренд: POLAR
Достапност: На залиха
22.900 ден

Достапни опции


* Димензија на Тркало:


Количина: Додади во кошничка
POLAR PRACTIC 20
 • Големина на тркало/Број на брзини: 20"/7
 • Рам: ALUMINIJUM 20"
 • Вилушка: HI-TEN ЧЕЛИК ФИКСНА 20"
 • Гарнитура: 1-1/8" ЧЕЛИК
 • Луле: ALU 22.2/70mm
 • Волан: ALU 560mm
 • Грипови: KRATON 135/92mm
 • Кол за седло: ALU 27.2x550mm
 • Седло: P:LAB TREKKING
 • Обрачи: 20" ALU ДУПЛИ ЅИД 36H
 • Предна главина: ALU 36H СО ЛЕПТИР
 • Задна главина: ALU 36H
 • Рачки за кочници: ALU / PVC
 • Кочници: V-BRAKE ALU
 • Заден менувач: SHIMANO TY21-B-GSD
 • Шалтери: SHIMANO SL-RS35-7 REVO SHIFTER
 • Заден забчаник: SHIMANO MF-TZ500-7 14-28T
 • Ланец: KMC Z-33
 • Средна осовина: ПАТРОН
 • Погон: ALU/STEEL 52T 170mm
 • Педали: СКЛОПЛИВИ
 • Потпирач: ALU
 • Гуми: 20x1,75
 • Димензии на склоопен велосипед: должина 84cm x ширина 48cm x висина 66cm.
 • BIKE MARKET го задржува правото да ги менува спецификациите без претходно известување.

Ве интересира нешто повеќе за POLAR PRACTIC 20?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...